Asystent biura handlowego

23. Apr. 2024 - Sprzedaż / obsługa klienta - Kraków

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w zakresie ofertowania, fakturowania i logistyki

  • Doradztwo techniczne w zakresie stosowania produktów marki ADLER

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z fabryką w Austrii

Wymagania i predyspozycje:

  • Otwarta i przyjazna osobowość

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Doskonała organizacja pracy

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (poziom B2)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Profesjonalne szkolenie w Krakowie

  • Pracę w sympatycznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do programu Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Aplikując na stanowisko Asystenta biura handlowego i wysyłając CV oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią dokumentu „Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - Klauzula informacyjna” i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z treścią tego dokumentu.