Magazynier

22. Apr. 2024 - Magazyn - Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac magazynowych

  • Obsługa procesów magazynowych (załadunek, rozładunek, kompletacja wysyłek)

  • Utrzymanie porządku w magazynie

  • Wydawanie towaru klientom

Wymagania i predyspozycje:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie, umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Stałą pensję

  • Profesjonalne szkolenie

  • Prywatną opiekę medyczną w grupie Lux-Med

  • Dostęp do programu Multisport

  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole

Aplikując na stanowisko Magazyniera i wysyłając CV oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią dokumentu „Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - Klauzula informacyjna” i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z treścią tego dokumentu